Category Archives: Nápady

Facebook


Facebook
je společenský webový systém, který nám umožňuje komunikovat s uživateli. Stačí když se zaregistrujete a pak už si jen můžete přidávat nové kamarády a psát si snimy.

Podívejte se na stránky na facebooku, kde se můžete zaregistrovat.

Milevsko v hrách a soutěžích

Třídy KOP 1 a KOP 2 se zúčastnily v rámci Projektového dne různých her a soutěží, které obsahovaly základní informace o městě Milevsku, jeho památkách a zajímavých místech. Žáci pracovali ve skupinách nebo ve dvojicích a plnili zadané úkoly: skládali puzzle, vytvářeli křížovky, hráli pexeso, vyhledávali informace na internetu…

Na ulici našli slepého pejska

Přestože jsou zvyklí na ledacos, něco takového pracovníci třebíčského útulku ještě neviděli. Strážníci jim na konci srpna dovezli zbědovaného a slepého psího nalezence. Na zcuchanou hromádku špinavé srsti, která na ulici neustále narážela do překážek, je upozornil náhodný chodec. O pudlíka, který dostal jméno Orbit, se nikdo nestaral zřejmě už několik let

Jak bude zítra…

V sobotu bude oblačno až zataženo, občas déšť nebo přeháňky, na horách i srážky sněhové. Noční teploty 5 až 1 °C. Denní teploty 6 až 10 °C. Západní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Ministr školství Dobeš ohlásil na vládě, že rezignuje

Ministr školství Josef Dobeš (VV) ve čtvrtek rezignuje. Oznámil to ve středu na jednání vlády poté, co bylo schváleno zmrazení výdajů ministerstev. Ministr odmítl přijmout snížené škrty ve výši 2,5 miliardy korun, které navrhl premiér Petr Nečas.