Category Archives: Volný čas

Můj první příspěvek

Ve středu 24.9. jsme uskutečnili další díl z projektu Vzdělání pro každého. Obsahem byla celodenní exkurze, které zúčastnili kromě žáků naší školy také  jejich rodinní příslušníci. V první části jsme navštívili útulnou ZOO Ohrada, která se nachází nedaleko Hluboké nad Vltavou. Nenašli jsme v ní sice tolik zvířat jako třeba v Praze, ale o to víc jsme mohli vychutnat pozorování zdejších dravců a šelem. Příjemný výlet pokračoval návštěvou Alšovy galerie na zámku, kde právě probíhá výstava Alfons Mucha v zrcadle doby. Součástí výstavy byl i workshop, ve kterém jsme vytvořili koláž ve stylu secese.

Moje zájmy

Terno dne:

Zápas: 1 0 2
Jokerit-Lahti 1,66 4,7 5,00
Zlín-Č.Buděj. 1,66 4,6 5,00
Česko-Malta 1,33 4,5 31,00
Arménie-Itálie 7,5 4,9 1,44
Slovensko-Lotyšsko 1,45 4,9 7,5

Fortuna.cz
Nejsázenějši přiležitosti dne..

Andulka vlnkovaná

 Andulka je malý papoušek původem z Austrálie. Patří díky  svojí hravé roztomilé povaze a krásnému zbarvení mezi nejoblíbenější chované papoušky.  Já sama jednu andulku vlastním, zachránila jsme jí už dospělou s otřesných podmínek, podvyživenou, opelíchanou do krve. Je zelená, tak jako andulky na obrázku. Věnuji jí spousty času, aby si na mě zvykla a nenudila se, protože andulka co se nudí má sklony ke sebepoškozování (vytrhává si pírka až do krve) proto se snažím aby měla co nejvíc podnětů k zábavě.

Vejrovské zemanství v Branicích

Vejrovské zemanství:  Spolek Vejrovské zemanství je občanské sdružení, které se snaží humornou formou propagovat vesnice Branice, Veselíčko a Stehlovice. V Branicích funguje Prohledárium (malé muzeum v bývalém kině), besedami, vydáváním humoristických knih a pořádáním pravidelných akcí – Slavnosti, Turnaje ve stolním hokeji, Pivobraní, Sešlosti u sv. Saturnina, Drakiády, ale hlavně naučnou stezku –––––––> 

Dotazník ohledně cestování.

Rozhodl jsem se udělat na naší škole anketu o cestování. Týkalo se to ale jenom oblastí
Velké Británie, Francie a Islandu. Kam by se asi žáci nejradši vypravili ?