Category Archives: Můj blog

Moje Podnikání

Na internetu se pohybuji asi od roku 2007, kdy jsem začal hrát online hru Travian. Stal jsem se dokonce moderátorem jejich diskuzního fóra a supportérem přímo ve hře. Tehdy to pro mě moc znamenalo a započalo to ve mně chuť budovat diskuzní fóra. A tak jsem v roce 2008 spustil svoje diskuzní fórum RostWorld.cz. Diskutovalo se o všem, prostě všeobecné fórum, kde se dá kecat do noci.

Docela jsem měl úspěch, protože jsem ze hry znal hodně lidí, co se rádi přidali. Pak někdo navrhl, abychom zde otevřeli i sekce o filmech, hudbě a podobně. Vznikl z toho warez, který v jednu chvíli zajistil tisíce UIP za den a já si vydělal svoje první peníze na svačinu. Moc jsem z toho ale radost neměl, takže se relativně brzy warez smazal a fórum se restartovalo. Dnes už tak aktivní není, ale stejně jej má rád.

Milhaus klášter

Milí návštěvníci,v jižních Čechách je milevský klášter nejstarším, založen byl v roce 1187 Jiřím z Milevska a opatem Jarlochem . Leží v malebném prostředí asi 20km východně od řeky Vltavy a 25km na západ od městaTábor. Je domovem společenství bratří z řádu premonstrátů a je závislým řeholním domem Královskékanonie premonstrátů na Strahově. Představuje duchovní a kulturní centrum Milevska a přidružených farností.

Projekt škola jinak

Můj volný čas

V mém volném čase se zajímám o vaření a  přípravu kávy. I když na to asi nevypadám jídlo je mým velkým koníčkem. Jsem již vyučen v oboru a rád zkouším přípravu nových i klasických pokrmů.

Sociální sítě

Sociální sítě, jsou velmi populární mezi všemi generacemi uživatelů internetu. Jsou přístupné jak na počítačích, tak přes aplikace na tabletech i mobilních telefonech. Když opomenu poplatky za internet, uživatelé jsou bezplatně ve styku se svými blízkými. Jen je na uživatele velmi často použita cílená reklama.  Mohou spolu sdílet své fotografie, videa a názory, mohou odebírat příspěvky např. různých internetových novin, nabídky obchodů, příspěvky známých sportovců…

Internet?

Internet je samozřejmost bez které se v dnešní době neobejdete. Stačí jedno slovo a máte stovky odpovědí.
Já využívám internet ke komunikaci, hledání i nákupům. Bydlím na vesnici a mám to tam taky moc ráda, ale bez internetu už to moc nejde. Neprosedím sice celé dny doma na facebooku nebo hraním her, ale internet využívám dost. Víte co si většina dětí přeje k Vánocům? Tablety, notebooky nebo telefon. To sou přání, které mají děti i  z prvního stupně základních škol.A můj názor?- Je mi těch dětí líto, todle není dětství.