Category Archives: Zájmy

Jak vložit obrázek do webové stránky

Nahrání obrázku z počítače do webové stránky

1) Zmáčkněte ikonu pro vložení obrázku

 

 

 

 

2) Otevře se vám okno, zmáčkněte na Vybrat soubory

Moje zájmy

Terno dne:

Zápas: 1 0 2
Jokerit-Lahti 1,66 4,7 5,00
Zlín-Č.Buděj. 1,66 4,6 5,00
Česko-Malta 1,33 4,5 31,00
Arménie-Itálie 7,5 4,9 1,44
Slovensko-Lotyšsko 1,45 4,9 7,5

Fortuna.cz
Nejsázenějši přiležitosti dne..

Moje zájmy

    Mezi mé největší zájmy patří hra na klavír. Chodím hrát už od svých 8 let. Bohužel paní učitelka, která  mě  měla odešla do důchodu. Teď už hraji jen doma pro zábavu. Další mojí zájmovou činností je golf. Spíše mini golf. Je to zábavný sport, jestli se tomu dá tak říkat.  U naší vesnice je les, kde je perfektně, nově udělaná silnice a výborně se tam jezdí.Také ráda jezdím s    kamarádkou na kolečkových bruslích. Jezdím také ráda na kole. Nejsem zrovna nějaký závodní cyklista,ale když je pěkné počasí, ráda sednu na kolo a projedu se po okolí.

Moje zájmy

Zajímám se o spoustu zájmů. Mezi nimi jsou Např. plavání, sledování TV, fotografování, disco a mými nejoblíbenějšími koníčky jsou počítače. 

Minulý týden byla opravena pěší stezka, kde se můžete nejet procházet, ale i jezdit na kole či kolečkových bruslích. A proto mým dalším koníčkem je jízda na kole. V České republice je mnoho památek, zámku, hradů, zřícenin a různých přírodních parků. Velmi rád navštěvuji tyto historické zámky či hrady. Líbí se mi také úpravy parků a jejich čistota.

Andulka vlnkovaná

 Andulka je malý papoušek původem z Austrálie. Patří díky  svojí hravé roztomilé povaze a krásnému zbarvení mezi nejoblíbenější chované papoušky.  Já sama jednu andulku vlastním, zachránila jsme jí už dospělou s otřesných podmínek, podvyživenou, opelíchanou do krve. Je zelená, tak jako andulky na obrázku. Věnuji jí spousty času, aby si na mě zvykla a nenudila se, protože andulka co se nudí má sklony ke sebepoškozování (vytrhává si pírka až do krve) proto se snažím aby měla co nejvíc podnětů k zábavě.