Zimní stadiony Milevsko

V Milevsku stojí pohledný zimní stadion s dobrým zázemím. Milevský zimní stadion je rozdělen na přízemí a první patro. V celém prvním patře jsou jenom místa na stání a prostory pro V.I.P. V přízemí jsou z jedné podélné strany za hráčskýma lavicema sklápěcí sedačky. Na protilehlé straně jsou pouze místa k stání. Na krátké straně pod střechou je umístěna časomíra. Domácí kotel stává v přízemí v rohu za trestníma lavicema.

Kapacita stadionu: 3500 míst, z toho 300 k sezení.

Popis stadionu:

Zimní stadion má 3 vchody. Otevřené jsou pouze dva. Kasa je u obou vchodů, v jednom sedí dvě důchodkyně, jedna bere peníze druhá vydává lístky. U druhého vchodu sedí starší pán a vydává lístky.

Stadion má tři tribuny, dvě podélné, jedna k stání a jedna k sezení a jednu příčnou pouze k stání. WC nejsou špatné ale menší oprava by jim jenom prospěla.

Průměrná návštěvnost je 700 diváků, na derby s Táborem je schopno se tu sejít i 1800 Diváků.

Historie stadionu:

28.října 1972 byl slavnostně otevřen zimní stadion s umělým ledem,  Zastřešen v roce 1973, v roce 1976 dostavba severní části, v roce 1981 dostavba západní části, a v roce 1982 dostavba východní části. Do roku 2003 byl zimní stadion v Milevsku bez plexiskel

arsenal

Napsat komentář