FC ZvvZ – příprava

Milevští fotbalisté všech kategorií se připravují na jarní část sezony. Od nejmladších přípravek až po muže z divize.

 

Áčko se připravuje na umělé trávě v Milevsku, ale také soustředění na Hluboké. Do kádru A týmu se vrátilo pár hráčů z hostování po okolních týmech a tři hráči z vlastního dorostu. Tým už sehrál několik přípravných utkání a zaznamenali velký úspěch, když porazili FC Písek, tedy tým co hraje 3. nejvyšší soutěž v Čechách. Už za necelý týden začínají milevským fotbalistům mistrovské zápasy. Začínají na hřišti Dukly Praha.

 

Dorost Milevska zatím odehrál tři přípravné zápasy a hned v úvodu přípravy jeden halový turnaj. Na turnaji mělo Milevsko zastoupení 4 týmů! Tým FC ZvvZ I (93) skončilo na druhém místě. FC ZvvZ II (95) ( se umístilo na místě pátem. FC ZvvZ III (94) skončilo předposlední, když v duelu o 7.-8. místo porazilo FC ZvvZ IV (95).

Více informací o Milevském fotbale najdete na http://www.fczvvzmilevsko.cz/novinky/

 

Napsat komentář